988166-164962.jpgفارس - محمد مايلي‌کهن در مورد حواشي اخيري که بين او و علي دايي رخ داده و صحبت‌هايي که در مورد پول‌هاي هزينه شده در پرسپوليس انجام شده است، عنوان کرد: يکسري صحبت‌ها انجام دادم و آيا اشکالي دارد شفاف در مورد اين مسئله صحبت کنم ما که نگفتيم کار بدي کردند، گفتيم هزينه‌اي انجام دادند.

 وي در مورد حرف محمد رويانيان که سه بار پشت هم اعلام کرده اين حرف دروغ است، گفت: آنها که مي‌گفتند خيلي چيزها دروغه دروغه دروغه بعداً عکس اين مسئله معلوم شد و مشخص شد که اينطور نبوده است.

مايلي‌کهن تأکيد کرد: آنها هرجوري که مي‌خواهند مي‌توانند تصور کنند اما من که نمي‌توانم چيزي را براي خودم متصور شوم. ما حرف خاصي نزديم چيزي که وجود داشته چه اشکالي دارد بگويند بوده است. ما سناريو نويس نيستيم، دوستان آدم‌هاي مختلفي دارند که سناريو مي‌نويسند.

سرمربي صباي قم در مورد اينکه نادر فريادشيران اعلام کرده قاضي تجديدنظر اختلاف مايلي‌کهن و دايي نامش در ليست اردوي پرسپوليس بوده است، گفت: اين مسئله مدرکش مستند است، ما هم چيز خاصي نگفتيم به هر حال در دادگاه اول رأي قطعي به نفع من داده شد اما در دادگاه تجديدنظر که آقايان بعد از آن هم در مراسم افطاري بودند ما را محکوم کردند. حکمش هم 300 هزار تومان پول بود که گفتم من اين پول را نمي‌دهم و اگر مي‌خواهند من را به زندان ببرند. حرف‌مان اين بود که اعمال نفوذ شده و سندش هم موجود است، در ليست ويزاي محل اردوي تدارکاتي پرسپوليس اسم آن آقا نيز بوده است و چيز خاصي نگفته است.

مايلي‌کهن در مورد اينکه چرا اين موضوع را پيگيري نکرده است، اعلام کرد: چه چيزي را مي‌خواستيم پيگيري کنيم و مي‌توانيم آن را بررسي کنيم.

وي در مورد اينکه آيا آشتي فوتبالي بين او و دايي مثل آشتي‌هاي معمول انجام خواهد شد، عنوان کرد: آشتي بايد دلي باشد نه ظاهري، کينه شتري را بايد کنار گذاشت، طبيعي است که من نگفتم پسر پيغمبر هستم. من از همه روسياه‌ترم.

مايلي‌کهن در مورد اينکه گفته مي‌شود پزشک تيم ملي در زمان سرمربيگري او در تيم ملي فاميلش بوده است، خاطرنشان کرد: خوشبختانه زمان ما امکانات در کمترين سطح بود در آن زمان از دکتر راضي که پزشک حاذقي است خواهش کرديم که کنار تيم حضور داشته باشد. آن موقع اصلاً مي‌گفتند پزشک نبايد در تيم باشد، من خودم عضو سازمان تربيت بدني و قائم‌مقام دفتر مشترک فدراسيون‌هاي ورزشي بودم، راضي هم عضو سازمان تربيت‌بدني بود و از او خواستيم کنار تيم باشد اما او فقط مي‌خواست در تمرينات باشد و شب نمي‌توانست در اردو بماند. ما در تمرين به پزشک متخصص نياز نداريم در آن مقطع راضي فاميلم نبود چرا که باجناقم بود و مي‌گويند باجناق فاميل نمي‌شود! به هر حال او کارمند سازمان تربيت بدني بود و از نجيب‌ترين و کاربلدترين پزشکان است. او بارها از سوي کميته المپيک براي مسابقات المپيکي رفته است و او را آورديم و استفاده کرديم.

مايلي‌کهن تأکيد کرد:‌ آيا در سه چهار ماه گذشته ديده‌ايد يک کلمه در مورد پرسپوليس حرف بزنم؟ شما ديديد در 11 هفته قبل يک‌بار از روي نيمکت بلند نشدم اما اجازه نمي‌دهم کسي قرباني شود.

وي در مورد اينکه آيا به کميته انضباطي مي‌رود، عنوان کرد: هر موقع ما را خواستند پاسخگو بوديم و حضور پيدا کرديم.

مايلي‌کهن در مورد اينکه دايي اعلام کرده او به مصلي رفته تا تيم بگيرد، اظهار داشت: اين موضوع را از او بپرسيد من جوابم را داده‌ام. اگر هم به مصلي رفتيم چه کاري انجام داديم؟ تيم گرفتيم. اين‌بار با ايشان براي تيم گرفتن به ديسکو مي‌رويم.

وي تأکيد کرد: در اين سه چهار ماه کلمه‌اي در مورد پرسپوليس صحبت نکردم، کساني که من را مي‌شناسند مي‌دانند کينه‌اي در دلم نيست حالا هم هرچه دارم از سرم زياد است و بدهکار مردم و کشورم هستم. ببينيد چه کسي شروع کننده اين مشکل بود، 11 هفته است که روي نيمکت نشسته‌ام و تکان نخورده‌ام آن روز هم ديدم در شهر مقدس قم مي‌خواهند جنجال درست کنند به همين خاطر سمت داور چهارم رفتم تا اگر مشکلي هست به داور منتقل کنم. اگر قرار باشد قشون و قشون‌کشي شود که نمي‌شود.رپورتاژ
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
لیپوماتیک
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
نمایندگی برندها در ایران
نحوه کاشت ابرو و مزایای آن
سامانه جامع مشاغل شهرری
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
برگزاری دوره های آموزشی حرفه ای توسط رایتک
قیمت لپ تاپ | قیمت تبلت | قیمت قطعات کامپیوتر
فال حافظ
سئو یعنی چی ؟
صنعت پرورش شتر مرغ

لینک های مفید
افزایش فالوور اینستاگرام | آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | فلزیاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.