رییس سازمان ثبت احوال کشور با بیان اینکه درحدود 22300 کارت هوشمند ملی در سطح کشور صادر شده است گفت: 21هزار از این کارتها به افراد تحویل داده شده است.

به گزارش فارس، تفاهم نامه‌ای به منظور ارائه خدمات ثبت نام کارت هوشمند ملی در سراسر کشور بر اساس اعلام سازمان ثبت احوال کشور با شرکت پست جمهوری اسلامی ایران به امضاء رسید.

رییس سازمان ثبت احوال کشور با اشاره به اینکه سازمان ثبت احوال و شرکت پست از دیرباز همکاری و تعامل خوبی با یکدیگر داشته اند، اظهار امیدواری کرد: با امضاء این تفاهم نامه باب جدیدی از همکاری بین دو سازمان ایجاد شود.

محمد ناظمی‌اردکانی با بیان اینکه در گذشته فقط ارسال شناسنامه و کارت ملی از طریق پست صورت می‌گرفت افزود: با استفاده از فناوریهای جدید و به روز در سازمان ثبت احوال ، با اجرای پروژه عظیم کارت هوشمند ملی از این پس ارسال این کارت‌ها توسط پست انجام می‌شود.

وی اظهار کرد: در حال حاضر فراخوانی برای مراجعه جهت صدور کارت هوشمند ملی نداریم و این طرح ملی به صورت تدریجی در کل کشور گسترش خواهد یافت.

رییس سازمان ثبت احوال کشور با بیان اینکه در کل کشور  170 ایستگاه جمع آوری اطلاعات برای صدور کارت هوشمند ملی ایجاد شده است افزود: 90 ایستگاه از این مجموعه با همکاری سازمان پست راه اندازی شده است.

ناظمی اردکانی با بیان اینکه اطلاعات هویتی 65900 نفر جمع آوری شده گفت: در حدود 60درصد از این اطلاعات توسط کارکنان شرکت پست گردآوری شده است.

وی گفت: در نظر است جمع‌آوری اطلاعات هم از طریق دفاتر پیشخوان و هم از طریق شرکت پست ج.ا.ا صورت گیرد.

در ادامه رییس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت پست گفت: اتفاقات، تغییر و تحولات خوبی در سازمان ثبت احوال صورت گرفته که صدور کارت هوشمند ملی از مهمترین این تغییر و تحولات است.

محمدحسن کرباسیان افزود: با توجه به اینکه سالانه میلیاردها ریال خرید و فروش توسط سازمان پست صورت می‌گیرد تاکید کرد: با استفاده از کارت هوشمند ملی، این فرآیند با دقت،سرعت و سهولت بیشتری انجام خواهد شد.

وی با بیان اینکه از هشت ایستگاه جمع آوری اطلاعاتی که برای صدور کارت هوشمند ملی در استان البرز ایجاد شده بازدید کرده است گفت: امیدواریم نقایص کوچکی که در این زمینه وجود دارد برطرف شود تا پست بتواند به بهترین شکل ممکن وظایف خود را انجام دهد.

رپورتاژ
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
لیپوماتیک
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
نمایندگی برندها در ایران
نحوه کاشت ابرو و مزایای آن
سامانه جامع مشاغل شهرری
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
برگزاری دوره های آموزشی حرفه ای توسط رایتک
قیمت لپ تاپ | قیمت تبلت | قیمت قطعات کامپیوتر
فال حافظ
سئو یعنی چی ؟
صنعت پرورش شتر مرغ

لینک های مفید
افزایش فالوور اینستاگرام | آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | فلزیاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.