امام جمعه موقت همدان از آنچه که به عنوان وضعیت نامناسب حجاب بانوان در روز عاشورا و در جریان عزاداری امام حسین (ع) در همدان نامبرد به شدت انتقاد کرد.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام  ˈمحمد جوادیˈ در آیین عبادی سیاسی نماز جمعه که در حسینیه حضرت امام شهر همدان برگزار شد، گفت: زنان بدحجاب با آرایش غلیظ به دیدن هیات های مذهبی آمده بودند و هیچ کس نیز تذکری به آنان نمی داد.

وی گفت: در مراسم روز عاشورا تعدادی از بانوان که معدود هم نبودند با آرایش به دیدن دسته جات سینه زنی آمده بودند و کسی آن ها را امر به معروف و نهی از منکر نکرد.

وی خطاب به بانوان همدانی گفت: شما را به حضرت زینب و سکینه (س) قسم می دهم که حجاب خود را رعایت کنید، چرا با این وضعیت به دیدن جوانانی می آیید که در حال عزاداری هستند؟

امام جمعه موقت همدان تصریح کرد: برادران ما در ستاد امر به معروف و نهی از منکر زحمات بسیاری می کشند و جلسات بسیاری برگزار می کنند اما برگزاری جلسه صرف در یک اتاق دربسته نمی تواند امر به معروف و نهی از منکر را در جامعه پیاده کنند.

حجت الاسلام جوادی خاطر نشان کرد: سرپرستان هیات ها، مسوولان نیروی انتظامی، سازمان تبلیغات، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، دفتر امام جمعه و تمامی دستگاه های مرتبط بایستی کارهای عمیقی در زمینه امر به معروف و نهی از منکر انجام دهند.

وی ادامه داد: حداقل در روز عاشورا، انتظاماتی با لباس های مخصوص تعریف کنید تا به مردم تذکر دهند و نیروی انتظامی و دادگستری از آنان حمایت کنند.

امام جمعه موقت همدان همچنین تأکید کرد: خرافات در حال جایگزینی واقعیات است و بسیاری از مسایل ما به ویژه در نوحه خوانی ها و گفتارها به بیراهه رفته اند و باید کنار گذاشته شوند.


رپورتاژ
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
لیپوماتیک
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
نمایندگی برندها در ایران
نحوه کاشت ابرو و مزایای آن
سامانه جامع مشاغل شهرری
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
برگزاری دوره های آموزشی حرفه ای توسط رایتک
قیمت لپ تاپ | قیمت تبلت | قیمت قطعات کامپیوتر
فال حافظ
سئو یعنی چی ؟
صنعت پرورش شتر مرغ

لینک های مفید
افزایش فالوور اینستاگرام | آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | فلزیاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.