رييس ستادكل نيروهاي مسلح گفت: ارتباط معنوي با وجود مبارك امام زمان و استغاثه به وجود مقدس ايشان بايد از توجهات هميشگي همه ملت‌ها و ما باشد.

به گزارش ايسنا سرلشكر سيدحسن فيروزآبادي در جمع مسوولان عالي رتبه نظامي پس از اعطاي درجه سرتيپ دومي به جمعي از اميران و سرداران ستاد كل گفت: اعياد ماه شعبان هميشه بر مسلمانان و ملت عزيز ما مبارك بوده و هست و امسال بحمدالله 90 نفر از اميران و سرداران نيروهاي مسلح به اين مناسبت درجات اميري و سرداري گرفتند.

وي ادامه داد: درجه اميري و سرداري يك درجه افتخار است براي آن دسته از سربازان امام زمان عليه‌السلام و سربازان ولي امر كه به مرحله‌اي از كارداني و تبحر مي‌رسند كه با اين درجه مي‌توانند راسا يگان‌هايي را سازماندهي كنند و به كار بگيرند، طراحي عمليات كنند و عمليات را اجرا كنند، بنابراين يك سردار يا يك امير در سپاه، ارتش و در نيروي انتظامي يك شخصيت ملي است و اين درجه يا افتخار ملي است كه توسط ولي فقيه، نايب امام عصر (ع) و فرماندهي كل قوا اعطا مي‌شود.

فيروزآبادي با تبريك به همرزمان و همكاران خود در نيروهاي مسلح كه مفتخر به درجات سرداري و اميري شدند، گفت: به هر حال سرداران و اميران و سربازان در نيروهاي مسلح همه افتخارشان سربازي اسلام است، سربازي اسلام ناب محمدي (ص) و مدافعان ارزش‌ها و ميهن عزيز اسلامي و بزرگ‌مان ايران هستند. بنابراين نگهداري آمادگي در وجود سردار و امير و ايجاد آمادگي دائمي در يگان‌هايي كه تحت امر و در كنار شما خدمت مي‌كنند از مهم‌ترين انتظارات فرماندهي معظم كل قوا و ملت عزيزمان ايران است.

فيروزآبادي در ادامه با اشاره به وجود مبارك امام زمان (ع) گفت: الحمدالله در آستانه 15 شعبان هستيم كه روز ميلاد خجسته حضرت ولي عصر امام زمان (ع) هست كه امام زنده حاضر و ناظر بر ما هستند و بهره‌مندي ما از وجود مبارك ايشان مثل بهره‌مندي ماست از نور خورشيد هنگامي كه ابر در آسمان هست يعني اينكه خورشيد و تابش خورشيد وجود دارد ما از نور آن بهره‌مند مي‌شويم خورشيد را نمي‌بينيم. وجود مبارك امام زمان در زمان غيبت به اين صورت هستند. بنابراين ارتباط معنوي با وجود مبارك امام زمان و استغاثه به وجود مقدس ايشان بايد از توجهات هميشگي همه ملت‌ها و ما باشد به خصوص سرداران و اميران كه بدانند در مملكت آقا و در خدمت او و زير امر نايب او خدمت مي‌كنند و كارشان، تلاش‌شان، مجاهداتشان و دفاع‌شان از ارزش‌ها و از تماميت ارضي سرزمين اسلامي و مستضعفين عالم، همه در مسير مكتب اسلام ناب محمدي (ص) كه امروز امام زمانش حضرت مهدي (عج) است.

اين عضو شوراي عالي امنيت ملي كشور افزود: امام زمان (عج) فرمودند در زمان غيبت من، حادثه جديدي پيش آمد كه حكم جديدي مي‌خواست مراجعه كنيد به روحانيت، مراجعه كنيد به فقها، حجت من بر شما آنها هستند. پس بنابراين ما در جامعه اسلامي در جامعه امام زماني، در جامعه انقلاب اسلامي حجت امام زمان را معرفي شده در بين خودمان داريم كه در صدر ولايت فقيه است و جامعه روحانيت به طور عموم و مردم ما نبايستي از اين حجج‌اسلام و حجت‌هاي امام زمان غفلت كنند و كسان ديگري كه افكار انحرافي دارند و يا اغراض انحرافي دارند و مي‌خواهند از ايمان ملت سوء استفاده كنند و در امور دين، در امامت در مهدويت و در ظهور بخواهند بيايند ايده‌پردازي يا نظريه‌پردازي كنند. اين‌ها انحراف هست و جايگاه اصلي، حوزه‌هاي علميه، علماي دين، روحانيت و فقهايي هستند كه امام زمان ما را بر آن‌ها ارجاع دادند و بحمدالله ملت ايران هميشه پايبند به هدايت روحانيت بودند و امامت و روحانيت را در نمازهايشان در جمعه‌هايشان در جماعت‌هايشان پذيرفته‌اند و با اشتياق با روحانيت كار مي‌كنند و اميدواريم منحرفين كه تصور مي‌كنند مي‌توانند در اين ارتباط محكم خدشه ايجاد كنند يا ديگري را جايگزين كند از اين فكر باطل دست بردارند و ان‌شاءالله منزوي هستند و منزوي‌تر بشوند.

رپورتاژ
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
لیپوماتیک
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
نمایندگی برندها در ایران
نحوه کاشت ابرو و مزایای آن
سامانه جامع مشاغل شهرری
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
برگزاری دوره های آموزشی حرفه ای توسط رایتک
قیمت لپ تاپ | قیمت تبلت | قیمت قطعات کامپیوتر
فال حافظ
سئو یعنی چی ؟
صنعت پرورش شتر مرغ

لینک های مفید
افزایش فالوور اینستاگرام | آموزش مجازی | جوش فلزات | تجهیزات تالار | کاغذ دیواری | کاغذ دیواری | فلزیاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.