تاريخ : | | نویسنده : fmha
212920-223935.jpgعصر ایران ورزشی - کریس رونالدو، ستاره پرتغالی رئال مادرید، بعد از بازی دیشب این تیم در برابر دینامو زاگرب، مدعی شد که سوت زدن تماشاگران علیه او در جریان بازی، ناشی از حسادت تماشاگران به اوست.

رونالدو در توضیح علل این حسادت می گوید: "  اگر این اتفاق { / سوت زدن } افتاد به این خاطر است که من خوش تیپ و پولدارم و بازیکن بزرگی هستم و همه به من حسادت می کنند. هیچ توضیح دیگری برای این رفتار وجود ندارد. "

کریس رونالدو آن قدرها که موفق است، محبوب نیست. دلایل پیشی گرفتن موفقیت وی نسبت به محبوبیتش، عمدتاً از تکبر وی نشات می گیرد. کافی است رفتار مغرورانه رونالدو را با رفتار متواضعانه لیونل مسی مقایسه کنیم تا دریابیم ستاره متواضع چگونه در دلها جای می گیرد و ستاره متکبر، چگونه صرفا به کالایی در ویترین فوتبال جهان بدل می شود.

سخنان سخیف رونالدو درباره پولداربودنش، جای خالی بازیکنان بزرگی چون فرانکو بارسی را به یاد مخاطبان وی می آورد. فرانکو بارسی در دهه 1990 پردرآمدترین بازیکن ایتالیایی فوتبال ایتالیا بود. در آن زمان لیگ ایتالیا نیز بوضوح بترین لیگ اروپا بود و اصولاً فرانکو بارسی نه تنها در آن لیگ بلکه در کل فوتبال اروپا و جهان یکی از ثروتمندترین ها  بود. اما شخصیت و منش بارسی چنان بالا بود که هیچ گاه به خودش اجازه نمی داد سخنانی چنین سخیف را درباره موقعیت مالی اش بر  زبان بیاورد.

رونالدو نیک می داند که بازیکنان بزرگی چون زیدان و مسی و رونالدینیو نیز در سال های گذشته در آمدی هنگفت داشته اند اما هیچ گاه چونان او نامحبوب نبوده و همواره با سوت و هو تماشاگران تیم حریف مواجه نشدند و نمی شوند. پس هر عاقلی می تواند دریابد که دلیل هو شدن رونالدو، ثروتمندبودن او نیست.

همچنین زیبایی و خوش تیپ بودن نیز کمکی به رونالدو نمی کند تا دلایل منفور بودنش نزد بسیاری از تماشاگران فوتبال را توضیح دهد؛ زیرا جهان فوتبال همواره شاهد درخشش بازیکنانی زیبا و خوش تیپ بوده است؛ از روبرتو باجو و پائولو مالدینی و کاناواروی ایتالیایی تا توماس برولین سوئدی و الیور بیرهوف و لوتار ماتیوس آلمانی.

بنابراین ستاره مغرور پرتغالی، باید در رفتار و گفتار خودش تجدید نظر کند تا از وضعیت کنونی، یعنی از هو شدن توسط تماشاگران تیم حریف در اکثر بازی های خارج از خانه رئال مادرید، خلاص شود. تمسک جستن به دلایل مضحک و بچه گانه ای چون " خوش تیپ بودن و پولدار بودن "، دردی از دردهای کریس رونالدو دوا نمی کند.رپورتاژ
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
لیپوماتیک
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
نمایندگی برندها در ایران
نحوه کاشت ابرو و مزایای آن
سامانه جامع مشاغل شهرری
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
برگزاری دوره های آموزشی حرفه ای توسط رایتک
قیمت لپ تاپ | قیمت تبلت | قیمت قطعات کامپیوتر
فال حافظ
سئو یعنی چی ؟
صنعت پرورش شتر مرغ

لینک های مفید
افزایش فالوور اینستاگرام | آموزش مجازی | جوش فلزات | تجهیزات تالار | کاغذ دیواری | کاغذ دیواری | فلزیاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.