تاريخ : | | نویسنده : fmha
معاون فرهنگی و تبلیغات دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران گفت: مطالبات مردم آمریکا فراتر از مسایل مالی و اقتصادی است.

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی ستاد کل نیروهای مسلح، سردار سرتیپ پاسدار سیدمسعود جزایری گفت : سیستم های رسانه ای وابسته به شبکه سرمایه داری جهانی تلاش می کنند تا خواسته های مردم آمریکا و اروپا را صرفا در چارچوب مسایل اقتصادی و مالی کانالیزه کنند در حالی که مطالبات مردم این جوامع بسیار فراتر از اینگونه موضوعات است.

وی خاطرنشان کرد: مردم آمریکا و اروپا گمشده بزرگتری دارند، لیکن سیستم ابرسرمایه داری مایل نیست که مطالبات و خواسته ها علنی شوند.

مطالبه اصلی مردم آمریکا و اروپا

این کارشناس مسایل بین الملل در تشریح خواسته های اصلی مردم آمریکا و اروپا اظهار داشت: مطالبه اصلی مردم این جوامع برون رفت از ذات رژیم های سلطه مبتنی بر دوری از معنویت، غوغاسالاری های زورمدارانه و روحیه استکباری است.

جزایری تصریح کرد: چنانچه به خواسته های تجمعات روز خشم آمریکا در 17 سپتامبر (26 شهریور) دقت شود خواهیم دید که مردم آمریکا از نفوذ های مافیایی، فساد در احزاب سیاسی، فساد در انتخابات و نهادهای دولتی، خیانت و بی کفایتی و همچنین منافع بی فایده نظامی گری و تهدیدات آزادی و امنیت ملی، به تنگ آمده اند.
 
 پیش بینی خیزش های مردمی در آمریکا

معاون ستاد کل نیروهای مسلح گفت: این موضوع در شعارهای مردم آمریکا شنیده می شود که می گویند انتخابات آزاد و منصفانه علاج دردها و رفع سو استفاده های دولتی است و باید جلوی کسانی که منابع کشور و تمام احساسات شهروندان را نابود می کنند، گرفته شود.

وی خاطرنشان کرد: اخباری که از لایه های مختلف جامعه آمریکا دریافت می شود گویای مشکلات، چالشها و تهدیدهایی است که بخشی هایی از جامعه آمریکا را در برگرفته است لیکن به علت سلطه رسانه های رژیم های سلطه و استکبار جهانی اخبار آن به جهان و حتی خود مردم این کشور مخابره نمی شود.

این کارشناس مسایل بین الملل معتقد است که الگوگیری مردم آمریکا از مردم خاورمیانه و شمال آفریقا روز به روز بیشتر می شود و دولت سلطه گر آمریکا روزهایی را همچون تونس و مصر در پیش رو خواهند داشت.
 
 ماموریت رسانه های ایرانی در همراهی با مردم آمریکا

سردار جزایری در ادامه گفت: دوران رژیم لیبرال دموکراسی آمریکا مبتنی بر زر و زور و تزویری تمام شده است و حتی مردم آمریکا نیز از اجحاف تاریخی رژیم های سلطه به ستوه آمده اند.

وی خاطرنشان کرد: باید شبکه های رسانه ای ضد سلطه و ضد امپریالیسم در چنین مواقعی رسالت تاریخی خود را به موقع انجام دهند و با انعکاس خواسته های مردم باطل بودن رژیم های آمریکایی را به سراسر جهان مخابره کنند.

معاون ستاد کل نیروهای مسلح افزود: رسانه های خودی فرصت همراهی با مردم آمریکا در نفی رژیم های استکباری و صهیونیستی را از دست ندهند و در همراهی مردم آمریکا اخبار و گزارش های تحرکات مردمی ضد دولتی را به گوش جهانیان برساند.

سردار جزایری اظهارداشت: ما در کنار مردم آمریکا و علیه رژیم و حاکمان جنایتکار آمریکایی هستیم

رپورتاژ
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
لیپوماتیک
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
نمایندگی برندها در ایران
نحوه کاشت ابرو و مزایای آن
سامانه جامع مشاغل شهرری
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
برگزاری دوره های آموزشی حرفه ای توسط رایتک
قیمت لپ تاپ | قیمت تبلت | قیمت قطعات کامپیوتر
فال حافظ
سئو یعنی چی ؟
صنعت پرورش شتر مرغ

لینک های مفید
افزایش فالوور اینستاگرام | آموزش مجازی | جوش فلزات | تجهیزات تالار | کاغذ دیواری | کاغذ دیواری | فلزیاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.